Nacházíte se na stránkách firmy Risk Analysis Consultants.
  ?
Informační centrum RACInfocentrum
Oficiální stanoviska a vyjádřeníProhlášení
O naší společnostiO společnosti
Naši dodavatelé a spolupracující firmyPartneři
Jaké máme certifikace a prověřeníCertifikace
Soubory ke staženíDownload
Základní nabídka našich služebSlužby
Základní informace o našich řešeníchŘešení
Produkty


Risk Analysis Consultants

Úspěšné potvrzení certifikace integrovaného systému řízení

Oxygen Forensic Detectiv zvládá i cloud

Co přináší Forensic Toolkit 6.0?

 
Jste zde: Infocentrum > Prohlášení > Evropská komise ocenila ZU RAC English version

Evropská komise ocenila kvalifikaci Znaleckého ústavu RAC

Evropská komise ocenila odbornost a kvalifikaci Znaleckého ústavu RAC a schválila k realizaci projekt vytvoření českého národního centra excelence pro potírání kybernetické kriminality. Znalecký ústav RAC je v rámci tohoto projektu odborným gestorem oblasti přípravy a realizace komplexních školících a výukových materiálů a také vývoje speciálních nástrojů pro forenzní analýzy digitálních dat.


Evropská komise na základě referencí a poskytnutých podkladů projevila spokojenost s kvalifikačními předpoklady RAC pro výkon a realizaci takto vysoce odborného projektu, který zařadí, i díky špičkové kvalifikaci našich specialistů, Českou republiku na úroveň vyspělých západoevropských států v oblasti prevence a potírání kybernetické kriminality, protože toto české centrum excelence se stane součástí mezinárodní sítě obdobných center.

Výše uvedené skutečnosti jednoznačně dokazují vysokou odbornou úroveň nejenom specialistů naší společnosti, ale i vysoký odborný a technologický standard Znaleckého ústavu RAC v oblasti digitální forenzní analýzy. Profesionální zkušenosti našich specialistů tímto dostali vysoké ocenění a důvěru nejenom Evropské komise, ale i všech dalších partnerů v rámci celoevropské sítě národních center excelence a potvrzují, že jsou to špičkoví odborníci evropského formátu.

O znaleckém ústavu digitálních forenzních analýz společnosti Risk Analysis Consultants, s.r.o.
Na základě rozhodnutí Ministra spravedlnosti České republiky č. M-940/2003 ze dne 26. května 2003 byla společnost Risk Analysis Consultants, s.r.o. zapsána do prvního oddílu Seznamu ústavů kvalifikovaných pro znaleckou činnost v oboru kybernetika s rozsahem znaleckého oprávnění pro odvětví výpočetní technika se zaměřením na poskytování služeb v oblasti analýzy a posuzování bezpečnostních rizik informačních systémů. Společnost Risk Analysis Consultants, s.r.o. se tím stala prvním soukromým znaleckým ústavem, který se komplexně zabývá znaleckým zkoumáním výpočetní techniky a informačních systémů.

Znalecký ústav RAC poskytuje kompletní škálu služeb od odborných školení a seminářů, nezávislých a předběžných konzultací, přes přípravu a průběh zajištění dat, znalecké zkoumání až po případnou následnou účast znalce u soudu.
Související odkazy

Znalecký ústav digitálních forenzních analýzInfocentrum Segmenty a obory Znalecký ústav
Tiskové zprávy Státní správa Školení
O společnosti Finanční instituce Forenzní produkty
Partneři Telekomunikace Digital Forensic Journal
Klienti Průmysl
Certifikace Policie ČR
Download
Průvodce
Hledání
Podmínky | Soukromí | Politika IMS © 2020 Risk Analysis Consultants