Nacházíte se na stránkách firmy Risk Analysis Consultants.
  ?
Informační centrum RACInfocentrum
Základní nabídka našich služebSlužby
Základní informace o našich řešeníchŘešení
Produkty
Řízení rizik
Řízení bezpečnosti
Řízení kontinuity
Forenzní analýza


Risk Analysis Consultants

Úspěšné potvrzení certifikace integrovaného systému řízení

Oxygen Forensic Detectiv zvládá i cloud

Co přináší Forensic Toolkit 6.0?

 
Jste zde: Produkty > Forenzní analýza > Oxygen English version

Oxygen Forensics: Forenzní analytický SW

Oxygen Forensics patří ke světové špičce v oblasti pokročilé forenzní analýzy mobilních zařízení. Snahou je poskytnout zákazníkům co nejuniverzálnější nástroj pokrývající široké spektrum mobilních zařízení na platformách Android, iOS, Windows Phone, Blackberry, Symbian a další.


  • Oxygen Forensic Detective
Oxygen Forensice Detective je komplexní řešení pro získávání a analýzu dat z různých zdrojů - mobilní zařízení a jejich zálohy, cloudové služby a záznamy o voláních. Špičkové technologie společnosti Oxygen Forensics umožňují překonání zámku obrazovky, lokalizaci hesel k uzamčeným zálohám, extrakci dat z aplikací i obnovu smazaných dat. Zajištění dat z mobilních zařízení, cloudu a záznamů o volání je spojeno dohromady v jedno intuitivní rozhraní s mnoha možnostmi: určení lokalizace a kontaktních údajů z více zařízení, zobrazení všech událostí v chronologickém pořadí atd.

Oxygen Forensic Detective umožňuje extrakci dat z více něž 11,000 zařízení s iOS, Android OS, Windows Phone OS, BlackBerry OS i ze zařízení s čínskými čipsety. Dokáže rovněž zpracovávat zálohy a obrazy mobilních zařízení: iTunes, Android a BlackBerry zálohy, Android a Windows Phone JTAG obrazy, Blackberry 10 Chip-off obrazy a jiné.. Oxygen Forensic Detective zajistí kompletní data ze zařízení i záloh: kontakty, zprávy, hovory, kalendář, souborový systém, data aplikací (300 aplikací a 1000 jejich verzí) a obnoví smazaná data.

Oxygen Forensic Detective získá data z více než 15 typů cloudových úložišť: iCloud kontakty a kalendář, Google Drive, Google Location History, Live kontakty a kalendář, OneDrive, Dropbox a Box, stejně jako pestrá škála sociálních sítí jako Twitter a Instagram.

Infocentrum Segmenty a obory Znalecký ústav
Tiskové zprávy Státní správa Školení
O společnosti Finanční instituce Forenzní produkty
Partneři Telekomunikace Digital Forensic Journal
Klienti Průmysl
Certifikace Policie ČR
Download
Průvodce
Hledání
Podmínky | Soukromí | Politika IMS © 2019 Risk Analysis Consultants