Úspěšné potvrzení certifikace integrovaného systému řízení

Úspěšné potvrzení certifikace integrovaného systému řízení

 

Ve společnosti RAC, která získala certifikáty pro řízení bezpečnosti (ISO/IEC 27001) a pro řízení kvality (ISO 9001) integrovaně již v roce 2006, proběhl recertifikační audit, prováděný mezinárodní certifikační autoritou DNV GL. Na základě úspěšného průběhu auditu byly certifikáty potvrzeny. Společnost RAC tak nejen úspěšně připravuje své klienty na získání certifikace ISMS podle ISO/IEC 27001, ale sama tímto certifikátem disponuje a dokázala jej obhájit.

Norma ISO/IEC 27001 poskytuje model pro zavedení a správu efektivního systému řízení bezpečnosti informací. Norma umožňuje díky tomu, že stanovuje jednoznačné požadavky na systém řízení, kontrolu zavedení ISMS a případnou certifikaci, tedy nezávislé ověření ISMS třetím (důvěryhodným a akreditovaným) subjektem.

Norma ISO 9001 specifikuje požadavky na systém řízení kvality (QMS) ve společnostech, které chtějí a potřebují prokázat svou schopnost trvale poskytovat produkty vyhovující technickým a legislativním předpisům a zároveň produkty odpovídající stále rostoucím požadavkům zákazníků.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux