Jak postupovat při řízení kontinuity činností

Kniha „Jak postupovat při řízení kontinuity činností“ byla napsána, aby pomohla manažerům, kteří se z jakéhokoliv důvodu rozhodli ve své organizaci zavést řízení kontinuity činností. Kniha je založena na části 1 a části 2 nového britského standardu týkajícího se řízení kontinuity činností organizace, BS 25999, a na modelu „Plánuj“, „Dělej“, „Kontroluj“, „Jednej“, který používá BS 25999‐2 a další systémy řízení, jako je norma systému řízení jakosti ISO 9001:2000 nebo ISO/IEC 27001 pro systémy řízení bezpečnosti informací.

Kniha obsahuje krátké případové studie, aby ilustrovala hlavní myšlenky řízení kontinuity činností, a také šablony, aby pomohla v různých stádiích procesu řízení kontinuity činností organizace.

Co o knize řekli:
„Autorovi se podařilo vytvořit jedinečnou publikaci, která je velmi dobrou pomůckou jak pro odborníky v oblasti BCM tak i pro ty, kteří kontinuitu činností ve společnosti řídí. Zaměřuje se na srozumitelnost, klade důraz na pochopení problematiky a významu kontinuity činností organizace. Obsahuje konkrétní postupy a příklady, které umožní lépe porozumět definicím a požadavkům normy BS 25999.“

Ing. Richard Michálek
manažer pro bezpečnost informací a BCM,
Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Informace o titulu:
Typ: kniha
Autor: John Sharp
Autorská práva k překladu: 2009 Risk Analysis Consultants, s.r.o.
ISBN: 978-80-254-3992-0
Počet stran: 117
Cena: SLEVA z 1190 Kč na 360 Kč bez DPH (poštovné a balné neúčtujeme)

Pro objednání knihy nás kontaktujte e-mailem.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux