Nacházíte se na stránkách firmy Risk Analysis Consultants.
  ?
Informační centrum RACInfocentrum
Oficiální stanoviska a vyjádřeníProhlášení
O naší společnostiO společnosti
Naši dodavatelé a spolupracující firmyPartneři
Jaké máme certifikace a prověřeníCertifikace
Soubory ke staženíDownload
Základní nabídka našich služebSlužby
Základní informace o našich řešeníchŘešení
Produkty


Risk Analysis Consultants

Školení k novele kybernetického zákona 181/2014 Sb.

Oxygen Forensic Detectiv zvládá i cloud

Úspěšné potvrzení certifikace integrovaného systému řízení

 
Jste zde: Infocentrum > Prohlášení > RAC je partnerem MSAB

ZÚ RAC se stal jediným oficiálním partnerem společnosti MSAB v ČR

Společnost Risk Analysis Consultants se stala jediným oficiálním partnerem společnosti Micro Systemation AB v České republice. Micro Systemation je švédská společnost vyvíjející specializované nástroje pro forenzní analýzu mobilních zařízení.

Klíčovým nástrojem celé řady je XRY – softwarová aplikace pro operační systémy Windows, která umožňuje forenzní analýzu dat ze zařízení, jako jsou mobilní telefony, GPS navigace, mp3 přehrávače, 3G modemy nebo nejnovější tablety.

Získávání dat z mobilních zařízení je velice obtížné – používají různé operační systémy či jejich proprietárně upravené verze. XRY proto podporuje více než 8 000 zařízení a jejich typových variant. Dokáže navíc extrahovat data až ze tří zařízení zároveň a velmi významně tak zkrátit čas potřebný ke získání mnohdy klíčových informací.

XRY je rovněž dodáváno ve verzi Field Version doplněné odolným výkonným notebookem splňujícím MIL-STD 810G a odpovídá těsnosti podle IP65. Další speciální verzí je XRY Kiosk, jednoúčelové zařízení s dotykovou obrazovkou, které i méně zkušené obsluze okamžitě zpřístupní data z mobilního zařízení a ta tak mohou být v základní podobě k dispozici ještě před příjezdem forenzního experta.

Velice užitečným pro korelaci získaných dat z mobilních telefonů je nástroj XAMN. Je určen ke zpracování výstupních dat z až 50 mobilních zařízení a k jejich vzájemnému porovnání. Dokáže zobrazit vazby a konverzece mezi jednotlivými zařízeními, analyzuje spojení mezi zařízeními, dokáže interpretovat geodata pomocí map nebo přímo překládat cizojazyčné texty.

Vzhledem ke svým možnostem jsou nástroje společnosti Micro Systemation určeny primárně pro orgány činné v trestním řízení a další složky policie, armádu nebo státní bezpečnostní služby.

Další informace naleznete v sekci Produkty nebo přímo na webových stránkách výrobce.


Infocentrum Segmenty a obory Znalecký ústav
Tiskové zprávy Státní správa Školení
O společnosti Finanční instituce Forenzní produkty
Partneři Telekomunikace Věda a výzkum
Klienti Průmysl Digital Forensic Journal
Certifikace Policie ČR
Download
Průvodce
Hledání
Podmínky | Soukromí | Politika IMS © 2018 Risk Analysis Consultants