Nacházíte se na stránkách firmy Risk Analysis Consultants.
  ?
Informační centrum RACInfocentrum
Základní nabídka našich služebSlužby
Základní informace o našich řešeníchŘešení
Základní informace o Znaleckén ústavuZnalecký ústav
Experimentální laboratoř bezpečnostních technologií a forenzních analýzLaboratoř eFIS
Forenzní Laboratoř
Testovací laboratoř bezpečnostních technologiíTestovací laboratoř
Projekty
Produkty


Risk Analysis Consultants

ZÚ RAC vydal první číslo časopisu "Digital Forensic Journal"

Seminář o systému vzdělávání PČR v oblasti cybercrime

Belkasoft představil Acquisition & Analysis Suite

 
Jste zde: English version

Experimentální laboratoř bezpečnostních technologií a forenzních analýz

Experimentální laboratoř bezpečnostních technologií a forenzních analýz provádí technické experimenty, analýzy a nezávislé testy bezpečnostních technologií v oblasti bezpečnosti informací, forenzní analýzy digitální techniky a dat, specializovaná školení, vývojovou a publikační činnost , distribuci a prodej testovaných a praxí ověřených specializovaných forenzních a bezpečnostních produktů, další speciální projekty, podílí se na mezinárodních aktivitách a projektech a provádí další činnosti směřující k technické a technologické podpoře klíčových analytických bezpečnostních projektů a služeb, které RAC svým klientům nabízí.


Objektivnost
Analýza je prováděna kvalifikovanými experty v souladu s platnými právními normami, vztahujícími se na znaleckou činnost. Závěry analýzy se týkají pouze objektivně prokazatelných odborných skutečností, naši experti se nevyjadřují k procesním nebo právním otázkám a skutečnostem.

Odbornost
Výběr pracovníků je prováděn přísně podle kritérií odbornosti a širokého obecného přehledu o problematice i dle specifických pracovních schopností a návyků. Laboratoř využívá kvalitního odborného zázemí RAC, jakož i spolupráce se špičkovými odborníky doma i ve světě.

Nezávislost
Laboratoř není závislá na jakémkoli třetím subjektu. Jejím základním principem je, za podmínky dodržení vysoké úrovně ostatních aktiv, spokojenost zákazníka s kvalitou, objektivitou a profesionalitou práce.

Důvěrnost
Vychází z komplexu organizačních, technických a personálních opatření. Důvěrnost je jednou ze základních podmínek forenzní analýzy jakéhokoliv druhu. Každý požadavek zákazníka je podroben vstupní analýze, na základě které je určen garant zpracování, který zákazníkovi plně osobně odpovídá za celkové provedení analýzy nebo jiné služby.

Legálnost
Vzhledem ke specifickým službám, které laboratoř poskytuje, je nezbytně nutné zajištění jejich stoprocentní legálnosti. Z tohoto důvodu jsou všechny zakázky, zejména od nových klientů, podrobeny rozboru na oprávněnost zákazníka naši službu požadovat.

Individuální přístup
Jsme si vědomi toho, že rozsah problematiky, metod a prostředků je natolik široký a různorodý, že ke každému požadavku zákazníka je nezbytné přistupovat individuálně.
Podmínky | Soukromí | Politika IMS © 2014 Risk Analysis Consultants