Nacházíte se na stránkách firmy Risk Analysis Consultants.
  ?
Informační centrum RACInfocentrum
Oficiální stanoviska a vyjádřeníProhlášení
O naší společnostiO společnosti
Naši dodavatelé a spolupracující firmyPartneři
Jaké máme certifikace a prověřeníCertifikace
Soubory ke staženíDownload
Základní nabídka našich služebSlužby
Základní informace o našich řešeníchŘešení
Produkty


Risk Analysis Consultants

Školení k novele kybernetického zákona 181/2014 Sb.

Oxygen Forensic Detectiv zvládá i cloud

Úspěšné potvrzení certifikace integrovaného systému řízení

 
Jste zde: Infocentrum > Prohlášení > DFID Bratislava

ZÚ RAC uspořádal první seminář pro forenzní experty v SR

Znalecký ústav RAC ve spolupráci se Znaleckým ústavem elektrotechniky a informatiky FEI STU uspořádal 10. 4. 2015 v bratislavském hotelu Apollo historicky první seminář na téma digitální forenzní analýza v SR. Mezi účastníky byli soudní znalci, experti Policajného zboru SR, Národního bezpečnostního úřadu SR, vládního CSIRT týmu i forenzní experti soukromých firem. V průběhu semináře se účastníci seznámili s činností Znaleckého ústavu RAC i Českého centra excelence pro kybernetickou kriminalitu, jehož je společnost Risk Analysis Consultants klíčovým partnerem.


Náplní přednášek expertů ZÚ RAC byly, mimo jiné, specifické vlastnosti digitálních stop s důrazem na zachování jejich integrity, způsoby zajišťování digitálních důkazů a možnosti jejich vytěžování pro potřeby orgánů činných v trestním řízení i soukromých společností. Zástupci výrobce byl poprvé v SR představen forenzní analytický nástroj NUIX, účastníci se rovněž seznámili s dalšími běžně používanými forenzními nástroji. Velký zájem pak vzbudily DEAS a DEAT - SW a HW řešení pro zajištění digitálních stop vyvinutá v RAC. Odpoledne završila přednáška zaměřená na specifické postupy forenzní analýzy mobilních zařízení včetně praktické ukázky za pomoci nástrojů XRY a XAMN.

Na základě pozitivních ohlasů od účastníků semináře i od našeho partnera, Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenské technické univerzity v Bratislavě, věříme, že se nejednalo o seminář poslední a že akce podobného rázu se nám podaří, podobně jako v ČR, zopakovat i na Slovensku.

O společnosti Risk Analysis Consultants, s.r.o.
Risk Analysis Consultants, s.r.o. je nezávislá poradenská společnost poskytující řešení, služby a konzultace ve všech oblastech bezpečnosti informací a digitální forenzní analýzy. RAC a jeho tým jsou držitelem řady certifikací a oprávnění ve vztahu k dodávkám služeb a řešení v oblasti bezpečnosti informací, informačních systémů a technologií a produktů pro digitální forenzní analýzu. Vybraní členové týmu RAC jsou držiteli mezinárodních certifikací CISA, CISM, CRISC, CISSP a GCFA.


Infocentrum Segmenty a obory Znalecký ústav
Tiskové zprávy Státní správa Školení
O společnosti Finanční instituce Forenzní produkty
Partneři Telekomunikace Věda a výzkum
Klienti Průmysl Digital Forensic Journal
Certifikace Policie ČR
Download
Průvodce
Hledání
Podmínky | Soukromí | Politika IMS © 2018 Risk Analysis Consultants